Mobilya Dropshipping & XML Bayilik

Dropshipping İş Modelimiz

 

Stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri lacivertmimarlik.com.tr.com’a yönlendirerek, ürünleri lacivertreklammimarlik.com.tr.com ‘un deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.Mobilya ve türevlerin satışı yapıldığı ürünlerin fiyatları katma değerli olduğu için diğer xml bayiliklerine göre çok iyi bir kazanç yakalama fırsatı yakalayabilirsiniz.

İmalatçı firma olduğumuz için  asla stoksuz satış olmayacağı için tedarik edememe gibi bu tür sorunlarla pazaryerlerinde hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız.İstanbul İkitellide bulunan son sistem teknoliji ekipmanlarımızla güçlü stok ve en iyi kalitede mobilya imalatı yapmaktayız.

 

Lacivert Mimarlık Dropshipping Xml Hizmeti Nelerdir?

 1) Tarafınıza tüm Lacivert Mimarlık ürünlerinin içerisinde bulunduğu xml linki verilecektir. Xml linkimiz 2 saat'te bir güncellenmektedir.
 2) Yeni gelen ürünler mağazalarınıza otomatik bir şekilde Entegrasyon Yazılım Hizmeti vasıtasıyla yüklenecektir. Stok durumu biten ürünler ise aynı şekilde güncellenip otomatik bir şekilde sıfırlanacaktır.
 3) Not: Bu hizmeti kullanmak için Entegrasyon Yazılım Hizmeti almanız yada size vereceğimiz exel ile yüklemelisiniz yada sitenize ve pazaryerlerine manual yükleyebilirsiniz.
 4) Xml sistemi ile Lacivert Mimarlık ürünlerini 1-2 dakika içerisinde tüm pazaryerlerine aktarabileceksiniz.
 5) Lacivert Mimarlık Pazar yerlerinde stoksuz bir şekilde tüm ürünlerini, resmini, başlığını vb. kullanabileceksiniz.
 6) Lacivert Mimarlık firmanızı personel, sarf malzeme, depo, mağaza, ürün stoklama ve yüksek sermaye masrafından kurtarmış olacaktır.
 7) Sattığınız ürünlerin faturasını tarafımıza gönderdiğiniz taktirde çıktısını alıp paketinizin üzerine katılmış bir şekilde gönderilecektir.
 8) Çağrı merkezimizden ve WhatsApp hattımızdan bizlere olumsuz durumlarda mesai saatleri içerisinde ulaşabileceksiniz.
 9) Siparişleriniz 2 iş günü içinde yoğunluğuna göre kargoya verilmektedir.

 

• Ürün Ücreti Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?

Ödemelerinizi kredi kartı ile yada havale eft ile yapabilirsiniz.

 

• Kargo seçenekleri nelerdir?Kargolama Süreci Nedir? Paketleme Nasıl Oluyor?

30 desi Üstü Horoz Lojistik ve 30 desi altı Mng Kargo ile gönderileriniz çıkmaktadır.Beton Tabiriyle en iyi koli sistemi ile sorunsuz teslimat sağlanmaktadır.

Siparişleriniz kargo yoğunluğuna 2 İş günü içinde kargoya verilmektedir.

 

• Müşteri Tarafından İade Gelen Ürünler Kime Gidecek?

Kendi anlaşmanız üzerinden siparişler gönderildiği için kendi iade adresinize gidecektir.İade adresinizi bizim adresimiz olarak göstermeniz durumunda iadeniz bizim tarafımıza ulaşır ve para puan olarak hesabınıza yansıtılır.

 

• Ürünün siparişini size verdikten sonra müşteri siparişini iptal ederse ne olacak?

Ürünü lacivertmimarlik.com.tr’a sipariş verdikten sonra ürünleri kargoya hızlıca teslim ettiğimiz için iptali malesef olmamaktadır, müşterinizin siparişleri iptal etmesi durumunda kargo sizin adınıza çıktığı için takibini sizin yapmanız gerekmektedir. İptal Siparişi firmamızın adresine yönlendirebilirsiniz.

 

• Pazaryerlerinden Gelen Siparişler Nasıl Gönderiliyor?

Siparişleriniz özenle paketlenerek gönderdiğiniz kargo kampanya kodu ile gönderilmektedir.Sipariş almış aldığınız ürünü sitemize gelerek bayi girişi yaparak ürünü seçip sepete attıktan sonra satın alma işleminde not kısmında pazaryeri adı ve kampanya kodunu girerek sipariş oluşturuyorsunuz.2 iş günü içinde ise ürünü sizin adınıza müşterinize kargoluyoruz.

 

• Siparişlerin Takibi Nasıl Yapılır?

Siparişleriniz sisteme girilen kargo kampanya kodu ile gönderileceği için otomatik olarak kargo bilgileri pazar yerlerine tanımlanmaktadır.
Örnek: N11’den gelen siparişinizi kargo kampanya kodu ile bize bildirdiğinizde,
bizde kargo firmasına o kod ile bildireceğimiz için otomatik olarak sisteme kargoya verildi olarak gözükecektir.

 

• İade Değişim Şartlarınız Nedir?

Arızalı ve Ayıplı ürünler dışında firmamız gönderilen ürünlerden sorumlu değildir.
14 gün içerisinde iade edilmeyen ürünlerden firmamız sorumlu değildir. İadelerinizi 14 gün içerisinde tarafımıza kendi anlaşmanız üzerinden gönderebilirsiniz.

 

• İade Edilen Ürünlerin Ücreti Ne Zaman Gönderilir?

Ürünün ücretinin iadesi hesabınıza iade para puan olarak tanımlanacaktır.
Sipariş verirken para puanu kullanarak siparişinizden düşürebilirsiniz.

 

• Xml Entegrasyonu Nedir?

Xml entegrasyonu e-ticaret siteleri için, bir e-ticaret sitesine ait verilerin xml haline çevrilerek, bir diğer e-ticaret sitesine aktarılması anlamına gelir. Xml entegrasyonları verinin cinsine göre günlük, haftalık veya saatlik olarak planlanabilir. Xml entegrasyonu aracılıği ile, tedarikçi ürün bilgileri, stok değişim durumları, siparişler veya üye bilgileri otomatik olarak kurgulanabilir. Xml entegrasyonu sayesinde veriler 2 e-ticaret sitesi arasında konuşmayı sağlar.

 

• Xml Entegrasyonunun Avantajları

Xml entegrasyonları aracılığı ile bir başka sitede yer alan ürünleri kendi sitenizde, üzerine kendi fiyatlarınızı tanımlayarak satışa sunmanıza olanak sağlar. Stoksuz e-ticaret yapmanıza olanak sağlar ve bir başka firmaya ait ürünleri kendi sitenizde satmanıza yardımcı olur.

• Hızlı Başvuru Yapmak İçin

Sitemize üye olun üye olmuş olduğunuz email ile bize whatsapp bize bildirin bizde hemen bayilik girişinizi sağlayalım.Size vermiş olduğumuz xml yada exel ile ürün yükleme işleminizin ardından hemen satışa başlayın.

• Yurt Dışı Ve Yurt İçi Bayilik

Tüm Türkiye Ve Dünyanın Her Bölgesine xml bayilik veriyoruz.

Dropshipping Ve Xml Bayilik Ücreti 1000 TL'dir.Bu Ücret Tek Seferliktir.
Yükleniyor...